Товариство з обмеженою відповідальністю „РАЛО” створене  у березні 2010 року (Зареєстровано Печерською районною державною адміністрацією міста Києва 21.10.2011р.) як самостійний суб’єкт підприємницької діяльності. Співробітники підприємства мають досвід роботи на газовому ринку України більше 15 років кожен.

Основним видом господарської діяльності Товариства є  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, згідно ліцензії АВ №597362, промисловим підприємствам України (вид діяльності за КВЕД  єдиного Державного реєстру  підприємств та організацій–40.22.0 – розподілення та постачання газу; 35.23 – торгівля газом через місцеві(локальні) трубопроводи. 

Конкурентною перевагою ТОВ «РАЛО» як постачальника природного газу промисловим споживачам України є конкурентоспроможний рівень цін ресурсів природного газу та умови розрахунків споживачами за отримані ресурси газу, які передбачають можливість здійснення платежів за газ за узгодженими графіками на протязі місяця споживання. 

Стабільність поставок забезпечена на умовах довготермінових договірних відносин з купівлі природного газу у газовидобувних компаній.

Середньомісячний обсяг постачання природного газу споживачам Товариства складає 1,000 млн.куб.м. У зимовий період кожного року обсяг постачання природного газу складає близько 1,500 мільйонів куб.м, що за рік складає близько 12-18 мільйонів кубічних метрів.

На даний час  Товариство має довгострокові договори на постачання газу більш ніж з 20-ти промисловими споживачами.