Особистий кабінет споживача

Для реєстрації особистого кабінету споживача Вам необхідно звернутись на електронну пошту постачальника Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та вказати наступні данні:

Код ЄДРПОУ

ПIБ

e-mail

Пароль

Після обробки даних Ви зможете увійти в Особистий кабінет.

Права та обов'язки споживача, постачальника та інших суб'єктів газового ринку України визначені законодавчими та підзаконними актами. Детальну інформацію ви знайдете у розділі Законодавство.

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановила (Постанова НКРЕКП № 513 від 18.04.2017 р.) видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України ТОВ «РАЛО».

У разі виникнення спорів споживач має право скористатись досудовим та судовим порядком вирішення спорів у порядку, передбаченому законодавством України.

Способи досудового вирішення спорів

З метою вирішення спорів шляхом переговорів або щодо будь-яких інших питань споживач має звернутись до постачальника Товариство з обмеженою відповідальністю «РАЛО» за телефоном:

Тел./факс: +38 (044) 253-83-40

Або за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: директор Разкевич А.П. +38067 9171175

Адреса компанії розміщена у розділі Контакти

Вхід до кабінету споживача